HANHART Morkovice

CZ EN DE

Zaměstnání

Co Vám nabízíme? 

✅ Budete součástí stabilní firmy s historií a individuálním přístupem k zaměstnancům
Mzda v závislosti na Vašich zkušenostech a dovednostech 
7,5h pracovní doba
Měsíční & roční odměny ze zisku, za zlepšovací návrhy i za věrnost
5 týdnů dovolené 
✅ Obědy za 25 Kč ve firemní kantýně, výběr ze 7 jídel
Příplatky nad rámec zákoníku
Přispíváme při významných životních událostech, poskytujeme sociální výpomoc
Odměňujeme dárce krve & zajišťujeme preventivní péči 
✅ Zajistíme Vám firemní školení a vzdělávání
✅ Můžete využít slevy na naše výrobky zn. Porkert
✅ Pořádáme příjemné společné akce

V případě zájmu o pracovní pozici, která není aktuálně uvedená v této inzerci, můžete využít níže uvedený
formulář, nebo přímý telefonický kontakt 602 546 099.

Poslat žádost o místo
Nahrát životopis (pdf, docx, zip)

Aktuální nabídky

Obráběč/ka kovů

Pracovní poměr:       práce na plný úvazek

Pracovní fond:          37,5 hodiny týdně

                                     vícesměnný provoz

Lokalita:                    Morkovice - Slížany, okres Kroměříž

Kategorie:                  Obráběč / Obráběčka 

                                      Soustružník / Soustružnice

                                      Operátor CNC / Operátorka CNC

MInimální vzdělání:  Odborné vyučení bez maturity

Mám zájem o tuto pozici

CNC obráběč/ka kovů

Je čas udělat odvážný skok do nového životního dobrodružství! Pokud jsi momentálně zahalen v otázkách a uvažuješ o změně zaměstnání, máme pro tebe nabídku, která tě zcela nadchne!

Zapomeň na stereotypní rutinu, ve které se teď možná pohybuješ. Přidej se k nám a otevři si bránu k novým příležitostem! Jako obráběč/ka kovů na CNC soustruzích u nás nejenže získáš možnost rozvíjet své dovednosti a znalosti, ale také zažiješ ohromující pracovní prostředí, které tě nadchne.

Ať už ti jde o výzvu, významnější finanční ohodnocení nebo jednoduše o nový impuls ve tvém profesním životě, jsme tu, abychom tě podpořili. S mzdovým rozpětím 33 000 Kč měsíčně, spolu s výkonnostním bonusem až 10 000 Kč měsíčně, budeš překvapen, jaké dveře se ti otevřou. A to není všechno! Zkušeným obráběčům/čkám nabízíme nástupní bonus až 25 000 Kč! Tím začneš novou kapitolou, plnou nových příležitostí.

V naší společnosti oceňujeme tvé úsilí a zapálení, proto jsme připraveni odměnit tě nad rámec zákoníku práce. Příplatky, měsíční a roční odměny ze zisku ti přinesou dodatečnou motivaci k dosažení úspěchu.

Mějme na paměti, že tvůj čas je cenný. Proto jsme navrhli pracovní dobu pouze 7,5 hodiny denně, aby sis mohl užít svobodu a flexibilitu, kterou si zasloužíš. Ať už chceš strávit více času se svou rodinou a přáteli, nebo se věnovat svým vášním a koníčkům, zde toho budeš mít dostatek.

Nepřehlédni ani skvělou dovolenou - 25 dní plných relaxace a nabrání nových sil na další výzvy, které tě čekají.

Teď je ten správný okamžik, abys se odvážil vstoupit na novou životní cestu plnou příležitostí. Přijmi naše pozvání a nech nás být tvojí oporou při tvém profesním růstu. Připoj se k nám a společně objevíme, co skutečně dokážeš!

Pošli svůj životopis na e-mailovou adresu: remesova@hanhart.cz nebo prostě zavolej na tel. 602 546 099, případně 573 370 131, a začni psát svůj příběh úspěchu!

 

Obráběč/ka kovů

Souhlas se zpracováním osobních údajů a poučení subjektu údajů

Uděluji firmě Hanhart Morkovice s.r.o., IČO: 607 55 962, souhlas se zpracováním mých osobních údajů, a to za níže uvedených podmínek:

1. Osobní údaje, které budou zpracovány: 2. Účelem zpracování osobních údajů je: 3. Doba zpracování osobních údajů je: Poučení Subjektu údajů – zájemce o zaměstnání Hanhart Morkovice s.r.o. tímto v souladu s ustanovením čl. 13 Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016, obecného nařízení o ochraně osobních údajů (dále jen „Nařízení“), informuje, že: Nesouhlasím (žádost se neodešle) Souhlasím (žádost se odešle)
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK